Kontakta oss

Tel. +46 (0)8-566 370 00 vardagar 9-13
E-post: info@skansensrestauranger.se vardagar 9-13

Bokning (event, bröllop, konferens)
Bokningsansvarig: Ameli Enander
E-post: ameli@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)8 566 370 06
Områdesansvarig Marknad och Försäljning: Josephine Staedler
E-post: josephine@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8-566 370 03

Restaurang Terrassen
E-post: terrassen@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)73-947 64 34
Områdesansvarig Terrassen:
Sofie Engström
E-post: sofie@skansensrestauranger.se

Restaurang Solliden:
E-post: info@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8-566 370 00

Kökschef: Johan Råckle
E-post: kokschef@skansensrestauranger.se

Tf Platschef: Natalya Aravena
E-post: natalya@skansensrestauranger.se
Tel: 072 872 79 96

Driftchef Kulturrestauranger Stockholm: Ola Jakobsson 
E-post: ola@burgsvikgroup.se
Tel: +46 (0)8-566 370 05

Marknadschef Kulturrestauranger: Anna Dahl Tillander 
E-post: anna@burgsvikgroup.se
Tel: +46 (0)73-981 67 39

 

Skansens restauranger
Box 27807
SE-115 93 Stockholm