Kontakta oss

Tel. +46 (0)8-566 370 00 vardagar 9-17
E-post: info@skansensrestauranger.se vardagar 9-17

Bokning (event, bröllop, konferens): Ameli Enander
E-post: ameli@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)8 566 370 06

Restaurang Solliden:
E-post: info@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8-566 370 00

Restaurang Terrassen
E-post: terrassen@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)73-947 64 34

Områdesansvarig Terrassen, Gamla Krogen, Våffelbruket,
Glasslunden, Balderslunden:

Sofie Engström
E-post: sofie@skansensrestauranger.se

Kökschef: Johan Råckle
E-post: kokschef@skansensrestauranger.se

Områdesansvarig Marknad och Försäljning: Josephine Staedler
E-post: josephine@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8-566 370 03

Platschef: Caroline Dagerstål
E-post: caroline@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8-566 370 08

Driftchef Kulturrestauranger Stockholm: Ola Jakobsson 
E-post: ola@burgsvikgroup.se

Marknadschef Kulturrestauranger: Anna Dahl Tillander 
E-post: anna@burgsvikgroup.se