Kontakta oss

Tel. +46 (0)8-566 370 00 vardagar 9-17
E-post: info@skansensrestauranger.se vardagar 9-17

För bokning av event, fest, bröllop och konferens:

Ameli Enander
E-post: ameli@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)8 566 370 03

Viktor Falck
E-post: viktor@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8 566 370 06

Restaurang och café Terrassen:
E-post: terrassen@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)73-947 64 34

Områdeschef Terrassen: Joakim Lindström
E-post: joakim@skansensrestauranger.se
Tel: +46(0)73-947 64 34

Restaurang Solliden:
E-post: info@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)73-94 87 828

Restaurangchef: Natalya Aravena
E-post: natalya@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8 566 370 00

Kökschef: Peter Kappen
E-post: peter@skansensrestauranger.se

Platschef: Caroline Dagerstål
E-post: caroline@skansensrestauranger.se
Tel: +46 (0)8 566 370 08

Driftchef Kulturrestauranger Stockholm: Ola Jakobsson 
E-post: ola@rastagroup.se
Tel: +46 (0)8-566 370 05

Marknadschef Kulturrestauranger: Anna Dahl Tillander 
E-post: anna@rastagroup.se
Tel: +46 (0)73-981 67 39

Skansens restauranger
Box 27807
SE-115 93 Stockholm

 

en-del-av