Kontakta oss

Tel. +46 (0)8-566 370 00 vardagar 9-17
Epost: info@skansensrestauranger.se vardagar 9-17

För bokning av event, fest, bröllop och konferens:

Lisa Engh
Epost: lisa@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 06

Viktor Falck
Epost: viktor@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 03

Josephine Staedler
Epost: josephine@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 03

Restaurang och café Terrassen:
+46 (0)73-947 64 34

Restaurang Solliden:
+46 (0)73-94 87 828

Restaurangchef: Natalya Aravena
Epost: natalya@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 00

Kökschef: Peter Kappen
Epost: kokschef@skansensrestauranger.se

Områdeschef Bollnästorget och Balderslunden: Hasan Pektas
Epost: hasan@skansensrestauranger.se

Tf Platschef: Caroline Dagerstål
Epost: caroline@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 08

Driftchef Kulturrestauranger Stockholm: Ola Jakobsson 
Epost: ola@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8-566 370 05

Marknadschef Kulturrestauranger: Anna Dahl Tillander 
Epost: anna@rastagroup.se
Tel. +46 (0)73-981 67 39

Skansens restauranger
Box 27807
SE-115 93 Stockholm

 

en-del-av