Kontakt

Skansens Restauranger
Box 27807
SE-115 93 Stockholm

Bordsbokning och information:
Tel. +46 (0)8-566 370 00 (vardagar 9-17)

Epost: info@skansensrestauranger.se (vardagar 9-17)

Restaurang Terrassen: +46 (0)73-947 64 34

Restaurang Solliden & Tre Byttor kvällar och helger under Sollidens och Tre Byttors normala öppettider: +46 (0)73-94 87 828

Platschef och ekonomiansvarig: Ola Jakobsson 
Epost: ola@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8-566 370 05

Event och konferens: Lisa Engh
Epost: lisa@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 06

Event och konferens: Maja Göransson
Epost: maja@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 03

Restaurangchef: Natalya Aravena
Epost: natalya@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8-566 370 00

Kökschef: Peter Kappen
Epost: kokschef@skansensrestauranger.se

Fast food chef: Caroline Dagerstål
Epost: caroline@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8-566 370 08

Områdeschef Bollnästorget och Balderslunden: Hasan Pektas
Epost: hasan@skansensrestauranger.se

Områdeschef Skansen Terrassen och Sollidenplan: Sofie Engström
Epost: terrassen@skansensrestauranger.se

 

en-del-av