Kontakt

Skansens Restauranger
Box 27807
SE-115 93 Stockholm

Bokning och information:
Tel. +46 (0)8-566 370 00 (vardagar 9-17)

Epost: info@skansensrestauranger.se (vardagar 9-17)

Restaurang Terrassen: +46 (0)73-947 64 34

Restaurang Solliden & Tre Byttor: +46 (0)73-94 87 828

Event och konferens: Lisa Engh
Epost: lisa@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 06

Event och konferens: Maja Göransson
Epost: maja@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 03

Event och konferens: Charlotta Elliot Wikberg
Epost: mailto:charlotta@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 03

Restaurangchef: Natalya Aravena
Epost: natalya@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 00

Kökschef: Peter Kappen
Epost: kokschef@skansensrestauranger.se

Områdeschef Bollnästorget och Balderslunden: Hasan Pektas
Epost: hasan@skansensrestauranger.se

Platschef: Caroline Dagerstål
Epost: caroline@skansensrestauranger.se
Tel. +46 (0)8 566 370 08

Driftchef Stockholm Kulturrestauranger: Ola Jakobsson 
Epost: mailto:ola@rastagroup.se
Tel. +46 (0)8-566 370 05

Marknadschef Kulturrestauranger: Anna Dahl Tillander 
Epost: mailto:anna@rastagroup.se
Tel. +46 (0)73-981 67 39

 

en-del-av